Reflexní náramek

Reflexní bezpečnostní náramek v bílé a žluté barvě. Délka: 30 cm Šířka: 3 cm Ve Sbírce zákonů vyšla 5. února 2016 novela č. 48/2016 Sb.,..

25 Kč/ks
+ -
Skladem
Reflexní bezpečnostní náramek v bílé a žluté barvě. Délka: 30 cm Šířka: 3 cm Ve Sbírce zákonů vyšla 5. února 2016 novela č. 48/2016 Sb., kterou se mění zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, tzv. zákon o silničním provozu. Nejvýraznější a nejdiskutovanější změnou, kterou novela č. 48/2016 Sb. přináší, je nová povinnost chodců nosit reflexní prvky při pohybu na vozovce mimo obec při snížené viditelnosti. Povinnost použít reflexní oděvní prvek budou mít chodci při pohybu po krajnici nebo okraji vozovky mimo obec v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením. Prvky z retroreflexního materiálu musí mít chodec na sobě umístěné tak, aby byly viditelné pro ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích. Chodec, který půjde ve tmě nebo v mlze po silnici mimo obec a nebude vidět, může dostat nově od policie přímo na místě DVOUTISÍCOVOU POKUTU.
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací